Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
GREEN CHRISTMAS 2005 - Esmakordselt festivalil: Tõnis Mägi & Ultima Thule

PRESSITEADE
16.09.2005

GREEN CHRISTMAS 2005 - ESMAKORDSELT FESTIVALIL: TÕNIS MÄGI & ULTIMA THULE

Harva õnnestub meil kontserdil näha mõnda tõelist kurioosumit, kes oma vallatu sarkasmi ja kaasakiskuvate meloodiatega ühendab mitmete põlvkondade pealtnäha vastandlikke inimesi.

Just selline bänd on ULTIMA THULE, kes sel aastal koos legendaarse TÕNIS MÄGIga Green Christmasile rahvast hullutama saabub.

Eesti rockmuusika lipulaev Ultima Thule andis sel aastal välja albumi nimega "Ingel ja suli", mis on bändi esimene uute lugudega plaat pärast 16-aastast pausi. Ultima Thulega on läbi aegade seotud olnud mitmed Eesti tuntud muusikud ning sõnaseadjad, viimaste hulka kuuluvad näiteks Villu Kangur, Hardi Volmer ja Jüri Leesmend. Tänavu annab koos Ultima Thulega erandkorras kontserte ka legendaarne Tõnis Mägi, kelle hääl ning muusika on inspireerinud väga paljusid eesti artiste läbi aegade.

Lisaks ULTIMA THULEle on festivali esinejateks juba kinnitatud ka SYBREED (Swi), NEAERA (Ger), WIDESCREEN MODE (Fin), SINKING (Fin), PEDIGREE (Est) ning J.M.K.E. (Est).

Baltimaade suurim talvine rokkfestival toimub 16.-17. detsembril Rakvere Spordihallis ning peab sedakorda oma esimest juubelit. Sel puhul toob festival kokku parimaid rockmuusika bändid meilt ja mujalt.

Lisainfo:
Kadri Ratt
Green Christmas 2005 pressiesindaja
kadri.ratt@bem.ee
5660 6550

Green Christmas ametlik kodulehekülg:
http://www.greenchristmas.ee

16 September 2005
  Kommentaarid