Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rahvusvaheline turismifoorum pakub turismiettevõtjale võimalust kontakte luua

19. september 2005

Rahvusvaheline turismifoorum pakub turismiettevõtjale võimalust kontakte luua

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Tallinna Ettevõtlusamet, Eesti Turismifirmade Liit ning Estonian Air korraldavad 19.-24. septembrini Tallinnas rahvusvahelise turismifoorumi.

"Foorumi eesmärgiks on tutvustada välisriikide turismifirmadele Eestit kui arenevat turismisihtkohta ning aidata Eesti turismiettevõtetel olulistel turgudel partnereid leida," sõnas EASi turismiarenduskeskuse direktor Maarika Liivamägi.

Pealkirja "Estonia - Positively Transforming" kandval üritusel osaleb 31 reisikorraldajat Euroopast, kellest enamik saabub Tallinna Estonian Airi lendudega. Nädala jooksul tutvuvad nad Tallinna ja Saaremaa vaatamisväärsustega, külastavad hotelle ja konverentsipaiku.

21. septembril toimub Tallinna Lauluväljaku ruumes spetsiaalne töötuba, kus kohalikud turismiettevõtjad saavad külalistele oma tooteid ja teenuseid tutvustada.

Turismifoorum toimub tänavu viiendat korda. Traditsiooniks saanud üritus äratab turismiringkondades suurt huvi ning on varasematel aastatel toonud osalistele hulga uusi kasulikke kontakte.

Foorumi toimumisele aitavad kaasa ka Hansabuss ja Olde Hansa.

Lisainfo:
Andrus Nõmm
EASi Turismiarenduskeskuse vanemkonsultant
Tel: 627 9784

19 September 2005
  Kommentaarid