Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President avas Kagu-Eesti ettevõtlusmessi

President Arnold Rüütel avas täna Põlva kultuurikeskuses kümnenda Kagu-Eesti
ettevõtlusmessi ja tervitas konverentsist "Avameelselt tööelust" osavõtjaid.


Presidendi sõnul on tänavune mess rikkam kui senised ja tema sõnul väljendub selles eelkõige eestlaste jonnakus, et vaatamata kõigile raskustele suudetakse siiski elu edendada. President võrdles messi Eesti kultuuriloos tähtsa pruudi veimevakaga. Tema sõnul on Põlva kultuurikeskuses väljapandu Põlva rahva veimevakk, mida kogu Eesti üldsusele - ka Eesti valitsuse ja Riigikogu liikmetele uhkusega tutvustati.

Konverentsi avades nimetas president, et ettevõtlusmessi potentsiaal on omane kogu Eestile. Tema sõnul ei saa süüdistada kedagi ega midagi selles, et Tallinn on teistest piirkondadest ette jõudnud, sest see on üleminekuühiskonnas paratamatu. Kagu-Eesti ettevõtlusmess on tervele Eestile suurepärane eeskuju. President pöördus konverentsist osavõtjate poole sooviga, et seal kõneldu oleks samm edasi tööhõive küsimuste lahendamisel.


Presidendi kantselei pressiteenistus

Kadriorus 26. oktoobril 2001
27 Oktoober 2001
  Kommentaarid