Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV PRESSITEADE: Kolmapäeval on ETV Valimisstuudios parlamendierakondade esimehed

ETV PRESSITEADE 11.10.2005


Kolmapäeval on ETV Valimisstuudios parlamendierakondade esimehed


Kolmapäeval kell 21.35 on Eesti Televisiooni Valimisstuudios otsustav väitlussaade enne kohalike omavalitsuste valimisi. Stuudios on poliitiliste erakondade esimehed.

Eesti Televisiooni uudistetoimetuse juhi Andres Kuuse sõnul on tegemist viimaste aegade ühe põnevama telesaatega, kuna kohal on Eesti poliitika eliit on selge et neli päeva enne valimisi üritab igaüks veel teha kõik selleks, et valimisi enda kasuks pöörata.

Pühapäeval, 16. oktoobril algusega kell 20.20 ja kell 21.30 on ETVs eetris saade Valimiste õhtu, kus operatiivseimalt jõuavad ekraanile kokkuvõtted valimiste päevast, värsked kommentaarid ja intervjuud otselülitustena kuuest Eesti linnast - Tartust (Peeter Kaldre), Jõhvist (Margus Saar), Kuressaarest (Astrid Kannel), Pärnust (Marko Reikop), Valgast (Roald Johannson) ning mitmest paigast Tallinnas.

Stuudios on külalised, tulemustest teatavad eksperdid. Saadet juhivad Aarne Rannamäe, Ainar Ruussaar ja Monika Tamla.


Toomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
e-mail: toomas.luhats@etv.ee
11 Oktoober 2005
  Kommentaarid