Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põltsamaa Felix esitleb homme uut vahuveini

Eesti juhtiv toiduainetööstuse ettevõte ja tuntud veinitootja AS Põltsamaa Felix esitleb homme oma uut toodet - esimest Eesti vahuveini, mida hatakase tootma kohaliku tooraine baasil.

Põltsamaa Felixi uue vahuveini esitlus toimub teisipäeval, 30. oktoobril 2001 kell 15.00 restoranis Gloria (aadressil Müürivahe 2, Tallinn). Esitlusel annab Põltsamaa Felixi tegevdirektor Andres Koern ülevaate ettevõtte veiniportfellist ja veinitootmise hetkeseisust ning tutvustab uue vahuveini tootekontseptsiooni ja maitseomadusi. Loomulikult saavad osalejad ka ise uut jooki proovida.

AS Põltsamaa Felix on Eesti üks juhtivaid toiduainetööstuse ettevõtteid, mille käive kasvas 2000. aastal ligi 30%, oli ulatudes üle 90 miljoni Eesti krooni. Firmas töötab hetkel 120 inimest. Peamiselt mahlade, mooside, majoneesi, sinepi, marineeritud kurkide ja veini tootjana tuntud Põltsamaa Felixi tootenimistu on väga lai - firma toodab ja turustab kokku 140 toodet 6 erineva kaubamärgi all. Ettevõtte tuntuimad kaubamärgid on Felix, Põltsamaa ja Ekströms, kalatoodete kaubamärk Abba, mahlajookide kaubamärk Fun Light ning majoneesi kaubamärk Formeer.
29 Oktoober 2001
  Kommentaarid