Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President kohtus riigikontrolöriga

President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus riigikontrolör Juhan Partsiga. President ja riigikontrolör arutlesid Eesti ühiskonna valupunktide üle, pikemalt peatuti erastamise korraldamise ja monopoolsete ettevõtete hinnapoliitika riigipoolse kontrolli küsimustel. Põhjalikumat käsitlemist leidis elektrihinna tõstmise teema.

Juhan Parts tutvustas riigipead riigikontrolli tegevuses üleskerkinud probleemidega. Eesti Vabariigi president ja Riigikontrolör arutasid põhjalikult võimaluste üle luua täiendavaid võimalusi Riigikogus riigi seisukohalt oluliste poliitliste otsustuste tegemiseks, mis jagaks võrdsemalt ka poliitilist vastutust ning aktiviseeriks Riigikogu tegelema seadusandliku tegevuse kõrval ka oluliste päevapoliitiliste küsimustega. Lepiti kokku jätkata Vabariigi Presidendi ja riigikontrolöri töökohtumisi.

Kadriorus 30. oktoobril 2001
03 November 2001
  Kommentaarid