Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Olümpia konverentsikeskus hakkab pakkuma videokonverentse

Sellest nädalast pakub Reval Hotel Olümpia konverentsikeskus esimese konverentsikeskusena Eestis oma klientidele püsivat videokonverentsiteenust, mille osas tehakse koostööd AS-iga Datel. Paljudes firmades on järsult vähenenud huvi lennureiside suhtes ning videokonverentsi teenuse pakkumisega tuleme vastu mitmete klientide soovile suhelda välismaailmaga turvaliselt ja odavamalt, lausus Reval Hotel Olümpia konverentsijuht Anne Mallene.

Anne Mallene sõnul on Reval Hotel Olümpia veendunud, et just praegu on õige aeg oma klientidele tutvustada mujal maailmas juba vägagi levinud videokonverentsiteenust. “Järjest enam pöördub meie konverentsikeskuse poole firmasid, kes küsivad videokonverentsi teenuse võimalikkuse kohta,” ütles Mallene.

Vastavalt Reval Hotel Olümpia ja ASi Datel vahelisele lepingule on nüüdsest kõikidel firmadel ja organisatsioonidel, kes soovivad pidada oma partneritega videokonverentse, kaasata presentatsioonidele ja seminaridele väliskõnelejaid läbi reaalajas ülekantava videopildi, võimalik seda
teha kõikides Reval Hotel Olümpia konverentsiruumides.

Videokonverentsiteenuse tehnilise poole eest vastutava ASi Datel osakonnajuhataja Madis Sassiadi sõnul on Eesti ettevõtted videokonverentside pidamise osas tasapisi teistele arenenud riikidele järele jõudmas. “On hakatud aru saama, et kuigi reisimine on meeldiv ja vaheldusrikas, kannab see endas alati ka teatud probleeme,” märkis Sassiad. “Peamiseks videokonverentsi plussiks peetakse siiski märkimisväärset aja ja raha kokkuhoidu, millele on viimastel kuudel lisandunud ka turvalisuse väärtustamine.”

Reval Hotel Olümpia konverentskeskus on oma 12 ruumiga üks Baltimaade suurim konverentsikeskus, mille suurim saal mahutab kokku 400 inimest. Selle aasta 9 kuuga on külastanud Reval Hotel Olümpia konverentsikeskust kokku- 6177 inimest.

AS Datel on Eesti juhtivaid infotehnoloogiafirmasid, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on suuremahuliste infosüsteemide ja andmebaaside ehitamine. Lisaks on AS Datel ka turuliider videokonverentsitehnika müügi- ja renditurul. AS Datel annab tööd 80 inimesele.

30.oktoober 2001
03 November 2001
  Kommentaarid