Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Veebikeskkond "President ahju"

Veebikeskkond "President ahju"

SI-14
19.01.2005

Internetis on peaaegu reaalajas võimalik tutvuda Eesti presidendiskandaali arenguga. Veebilehele "President ahju" paigutatakse järjest Eesti meedias ilmuvaid sõnumeid, mis kirjeldavad Eesti presidendiperekonna mandumist. Kuid seal leidub näiteks ka president Arnold Rüütli kõne pereväärtustest ja laste kasvatamisest.

Oktoobris 2005 toimus Kadrioru lossis vähemalt viis vanas nõukogude bojaaride stiilis saunaorgiat, kus presidendi 13-aastane ja 15-aastane tütretütar koos oma sõpradega purjutasid, tõmbasid vesipiipu, laaberdasid nõupidamistelaua taga ja peal, lippasid alasti mööda lossi. Sobrati riigidokumentides, tühjendati lossi baarikappi, varastati presidendi kindad. Üks olenguist kulmineerus väidetavalt häppeningiga "Eesti lipu aasta", mille käigus seltskond kuses presidendilossi katusel Eesti sinimustvalge riigilipu kõrval.

Eesti Vabariigi president on N Liidu suurkommunist, kes võlgneb oma peadpööritava karjääri inimvaenuliku reziimi teenistuses peale isikuomaduste ka heale partiile - tema abikaasa on eelmise Eesti Vabariigi kukutaja Neeme Ruusi lihane tütar.

Veebiartiklite kogumik asub aadressil http://president.ahju.ee/perev22rtused.php.

Allikas: http://president.ahju.ee
Kontakt: kirjad@ahju.ee
SI portaal www.si.kongress.ee
19 Jaanuar 2006
  Kommentaarid