Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
President Lennart Meri kohtus Walesi prints Charlesiga

Ametist lahkunud president Lennart Meri kohtus täna hommikul Walesi prints Charlesiga, kes on Eestis ametlikul visiidil. Suurbritannia kroonprintsi kutsus oma ametiajal Eestisse president Lennart Meri.

Prints Charlesi ja president Lennart Meri kohtumine oli südamlik jällenägemine, millel meenutati varasemat kohtumist Londonis ja kõneldi ühistest tuttavatest, sealhulgas hiljuti surnud sir Fitzroy McLeanist. Suurbritannia kroonprints ja president Lennart Meri nentisid, et Suurbritannia ja Eesti ühine minevik tingib kahe riigi ühise tuleviku.

President Meri kinkis prints Charlesile Juha Nurmise ja Matti Lainema koostatud inglisekeelse raamatu "Ultima Thule", millele president Lennart Meri kirjutas eessõna. Luksusväljaannet, mis käsitleb Põhjala avastamislugu Pytheasest 20. sajandini, esitleti Helsingis kolme nädala eest.
06 November 2001
  Kommentaarid