Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President rahuldas armuandmispalve

President Arnold Rüütel andis 8. novembril armu Girli Mägile vabastades ta karistuse kandmisest. Girli Mägi on karistatud Tallinna Linnakohtu poolt kahe ja poole aastase vabadusekaotusega selle eest, et ta 1992. aastal 15-aastase alaealisena tarvitas vägivalda oma eakaaslaste kallal ning pressis neilt raha välja. Lisaks sellele pani ta 1995. aastal koos vennaga toime kelmuse. Kohtuotsuse täitmist on kohus perekondlikel põhjustel kaks korda edasi lükanud.

Armuandmispalve rahuldamisel võttis Vabariigi President arvesse, et Girli Mägi sattus kuritegelikule teele alaealisena, pärast kuritegude toimepanemist on ta sünnitanud kaks last, elanud aastaid seadusekuulekalt ja kasvatab üksi kahte väikest last. Otsuse langetamisel arvestati ka tema ja ta lapse tervislikku seisundit. Lasnamäe Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond toetas Girli Mägile armuandmist.


Kadriorus 8. novembril 2001
08 November 2001
  Kommentaarid