Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President kohtus viie valla juhiga

President Arnold Rüütel osales täna Imavere, Koigi, Paide, Roosna-Alliku ja Väätsa vallavolikogude ja valitsuste pidulikul ühisvolikogul Järvamaal, et tähistada omavalitsuste kümnendat aastapäeva ja tutvuda viie valla ühise arengukavaga.

President rääkis oma tervituskõnes, et ühine tegutsemine annab võimaluse kasutada säästlikumalt ära neid ressursse, mis meil on. See aitab tõsta konkurentsivõimet, arendades siinset teenuste kvaliteeti, ettevõtlust, korrastada infrastruktuuri. Kõik see loob ka eeldused kohaliku elu arenguks ja investeeringute toomiseks.

Paide vallavanem Ülo Ansberg tutvustas viie valla ühist arengukava Südamaa 2010.

Vabariigi President rõhutas, et viie valla ühine arengukava on tegelik haldusreform eesmärgiga tuua võim inimestele lähemale ja arendada elu Eestimaal sisuliselt. Selleks peame me kõik koos pingutama, siis suudame elu paremaks muuta. Tänane kokkusaamine ongi sellepärast hea, et saame kõik koos järele mõelda, milline on tänane olukord ja kuhu me tahame jõuda.

Kadriorus 8. novembril 2001
11 November 2001
  Kommentaarid