Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Balti siseministrid kohtuvad Saaremaal

Balti siseministrid kohtuvad Saaremaal

8.-10. veebruaril kohtuvad Saaremaal Eesti, Läti ja Leedu siseministrid, et arutada koostööd Schengeni õigusruumiga liitumise ettevalmistustel.

Eesti siseminister Kalle Laanet, Läti siseminister Dzintars Jaundžeikars ning Leedu siseminister Gintaras Jonas Furmanavičius arutavad Schengeni õigusruumiga liitumise ettevalmistuste hetkeseisu ning biomeetria kasutuselevõttu isikut tõendavates dokumentides ja piirikontrollis. Kohtumisel vahetavad ministrid kogemusi mereseiresüsteemi rakendamisel ning arutavad piiriülese politseikoostöö tõhustamisega seotud küsimusi.

Lugupeetud ajakirjanikud,
intervjuusid ministrite kohtumise tulemustest on võimalik teha pärast nõupidamisi neljapäeval, 9. veebruaril, kell 18.00 Saaremaal hotellis Rüütli. Palun teatage intervjuusoovist eelnevalt pressinõunik Kristina Karevale telefonil 52 56 542.

Lisaks siseminister Kalle Laanetile osalevad kohtumistel siseministeeriumi piirivalvebüroo juhataja Toomas Kasemaa, välissuhete ja Euroopa Liidu osakonna juhataja Natalja Mjalitsina ja peaspetsialist Krista Saarniit ning avalike suhete osakonna pressinõunik Kristina Kareva.

Kristina Kareva
Pressinõunik
07 Veebruar 2006
  Kommentaarid