Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
KURIKUULUS PIMP-TV REEDEL RAKVERES!

PRESSITEADE
8.veebruar 2005

KURIKUULUS PIMP-TV REEDEL RAKVERES!

10.veebruaril toimub Rakvere Spordihallis toimuvat Cool D kontserti filmib Pimp-TV.

Pimp-TV filmib saadet Pimp My Date. Saate produtsent Liina Paakspuu tutvustab saadet nii: "Tegemist on lõbusa stiilimuutuse saatega. Inimene toob oma kaaslase Pimp’i spetsialistide kätte üles vuntsimiseks. Muutuse ohver saab oma ala proffidelt komblus- ja stiilialaseid nõuandeid ning lõpuks paneb oma vastõpitud oskused päriselus proovile. Igas saates keskendutakse eri stiilile. Reedesel salvestusel tehakse tavanoorest Gerdist räppar. Ta saab tantsukoolitust Joel Juhilt, MC koolitust MC J.O.C.'lt ning stiilialaseid nõuandeid oma ala ekspertidelt. Proovilepanek toimub eesti räpi mekas - Rakveres."

Kell 19.00 algaval kontserdil astuvad üles ka Stupid F & Vorr Poksjorr, Dice Rudy (Raadio 2) ja MC J.O.C. (Def Räädu). Uksed spordihalli avatakse 18.00.
Piletid hinnaga 65 krooni on saadaval Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides üle Eesti. Ukselt ostes maksab kontserdipääse 90 krooni.


http://www.piletilevi.ee
http://www.piletipunkt.ee


Lisainfo:
Gunnar Viese
BEM Agency
tel 55667170
http://www.bem.ee
08 Veebruar 2006
  Kommentaarid