Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
KARVANPÄÄ FEST OOTAB OSAVÕTJAID

PRESSITEADE
9.veebruar 2005

KARVANPÄÄ FEST OOTAB OSAVÕTJAID

1996.aastal oli Green Christmasi eesmärk anda võimalus esinemiseks Lääne-Viru noortele tegijatele, kahjuks (või õnneks) on festival oma algsest eesmärgist küllalt kaugele liikunud ja noortel algajatel ansamblitel ei ole lihtne Lääne-Virus väljundit leida. Selleks, et pakkuda esinemisvõimalust Virumaa algajatele bändidele, kutsus BEM Agency aastal 2005 ellu minifestivali Karvanpää Fest. Esimesel samanimelisel üritusel astusid: MM Band (Hulja), Ets (Kunda), Hertsog Magnus (Rakvere-Tartu-Tallinn), Tribute To Vennaskond (Rakvere) ning peaesinejana Metsatöll (Tallinn).

Järjekorras teine Karvanpää Fest leiab aset 15.aprillil Rakvere Rahvamajas. Lavalaudadele on oodatud KÕIK Lääne-Virumaa ansamblid, olenemata stiilist, kes peavad ennast algajaks või nooreks bändiks.

Ansamblid peaksid endast märku andma hiljemalt 10.märtsiks aadressil info@bem.ee ja saatma endast lühikese tutvustuse. Demolugusid saata pole kohustuslik, kuid võimalusel on needki oodatud.

Tegemist ei ole võistluse ega konkursiga!

Lisainfo:
Gunnar Viese
BEM Agency
tel 55667170
http://www.bem.ee
09 Veebruar 2006
  Kommentaarid