Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Majandusminister kohtus Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu esindajatega

Esmaspäeval, 12.novembril, kohtus majandusminister Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu (EJKÜ) esindajatega. Kohtumisel osalesid EJKÜ poolt juhatuse esimees Toomas Niinemäe, tegevdirektor Tarmo Gede ja AS Kärdla Linnasoojuse nõukogu liige Erich Teigamägi. Kohtumisel käsitleti soojusetootmisega seotud probleeme kogu Eestis. Minister rõhutas, et on koostööks Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühinguga igati avatud.

Arutleti ka kehtiva energiaseaduse võimaliku muutmise üle. Minister ja EJKÜ olid üksmeelel, et koostootmise- ja soojuseseadus tuleks välja töötada järgides Euroopa Liidu direktiive. Elektri ja soojuse koostootmine annaks võimaluse pidurdada energia hinnatõusu. Toomas Niinemäe sõnul on EJKÜ on huvitatud laiemast koostööst ka Eesti Energiaga. EJKÜ esindajana on oktoobri lõpust Eesti Energia nõukogu liige Erich Teigamägi.
13 November 2001
  Kommentaarid