Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
TELE2 TOOB TURULE EESTI SOODSAIMA ÄRIPAKETI

Alates esmaspäevast, 19.novembrist, toob Tele2 turule äriklientidele mõeldud telefoniteenuse paketi, mis võimaldab helistada riigisiseseid kõnesid ööpäevaringselt hinnaga 24 senti minut.

Tele2 müügidirektor Vahur Otsa sõnul kinnitab Tele2 Äripaketi turule toomisega hinnaliidri positsiooni pakkudes Eesti soodsaimat riigisisese kõneminuti hinda.

"Pakume ärikliendile Tele2 tavatariifist 23% soodsamat päevase aja minutihinda, mis võimaldab ettevõtetel veelgi suuremat sidekulude kokkuhoidu. Pakume jätkuvalt lihtsaid ja selgeid hindu ning väldime kasutute kuumaksudega tasulisi kõnepakette," sõnas Ots.

Tele2 Äripaketiga liitumine on klientidele tasuta ning liituda saavad kõik ärikliendid, sõltumata kõnemahtudest või arvete suurusest.

Äripaketiga saavad liituda nii uued kui olemasolevad Tele2 telefoniteenuse ärikliendid.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 12 miljonile inimesele 21 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni-, interneti-, ja kaabeltelevisiooniteenuseid enam kui 350 000 kliendile. Tele2 haldab Eesti suurima kontaktarvuga internetiportaali Everyday.com. Eestis tegutsevad Tele2 sõsarettevõtted telejaam TV3 ning raadiojaamad StarFM ja PowerHitRadio.
15 November 2001
  Kommentaarid