Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere spordihall on laupäeval noorte bändide päralt

Eeloleval laupäeval, 4. märtsil algusega kell 19 täitub Rakvere spordihall muusikahuviliste noortega - toimub üle-eestilise noorte bändide konkursi Noortebänd 2006 viimane, neljas eelvoor.

Rakveres astuvad võistlustulle kuus ansamblit: Embrion, Nakovalnja, Captain Rock Hard and Master Bates, These Broken Remains, Split Mind ning Thiksplat, kellest kaks pääsevad edasi finaali. Finaal eelvoorude kaheksa parema ansambli osavõtul leiab aset Tallinnas klubis Hollywood 17. märtsil.

Külalisesinejana astub Rakvere publiku ette noorte hulgas juba tuntud Leech ning Rakvere esteetika- ja tantsukool. Õhtut veab sportlik ja energiline Madis Malk.

Rakverre jõuab kuuendat aastat korraldatav konkurss esmakordselt ning seetõttu kutsuvad korraldajad kaasa elama kõiki noori muusikahuvilisi. "Eelnevate eelvoorude põhjal võib väita, et konkursi tase on kasvanud metsikult kõrgeks, jättes vaid vähestele õnnelikele võimaluse osaleda nii konkursil kui ka lõpuks finaali pääseda," lausus Noortebänd 2006 peakorraldaja Triin Anni.

Ansambleid hindab tuntud muusika- ning avaliku elu tegelastest
koosnev ˛ürii. Konkursil üles astuvaid bände jälgivad ka Eesti suurimate muusikafestivalide, nagu Rabarock ja Õllesummer korraldajad, et anda meeldejäävatele ansamblitele esinemisvõimalusi suurtel muusikafestivalidel.

Konkursi peaauhinna, 10 000-kroonise kinkekaardi, on välja pannud Stanford Music. Lisaks avaneb võitjal võimalus salvestada singel Downtown stuudios. Ürituse kordaminekul on käe alla pannud veel Rakvere Linn, Rakvere Spordikeskus, Eesti Kultuurkapital, Hansapanga NPNK Noortepank jt.

Lisainfo:

Triin Anni, Noortebänd 2006 peakorraldaja
mob: 526 5432
e-post: annitriin@gmail.com
http://www.noorteband.ee
01 Märts 2006
  Kommentaarid