Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Regionaalminister on töövisiidil Pärnu maakonnas

Täna ja homme, 4. - 5. aprillil, viibib regionaalminister Jaan Õunapuu visiidil Pärnu maakonnas, et arutada maavalitsuses ja omavalitsustes maakonna arenguga seotud küsimusi. Tähelepanu all on muu hulgas omavalitsuste ühinemine ja väikesaarte lahendamist vajavad probleemid.

Teisipäeval, 4. aprillil, kohtuvad regionaalminister ja siseministeeriumi ametnikud Pärnu maavanema Toomas Kivimäega. Külastatakse Halinga ja Koonga valda ning kohtutakse talupidajate esindajatega. Kohtumisel Tõstamaa, Varbla, Kihnu ja Audru valla juhtidega arutatakse maaelu ja väikesaarte arengu küsimusi.

Kolmapäeval, 5. aprillil, kohtub regionaalminister Pärnu Linnavalitsuse esindajate ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu juhtidega. Kohtutakse ka 2005. aasta ühinemise tulemusel moodustunud Saarde valla esindajatega, et arutada ühinenud omavalitsuse toimimist.

Nõupidamisel Pärnu maavalitsuses annavad maavalitsuse osakonnajuhatajad ülevaate maavalitsuse tööst ja probleemidest.

Visiidi käigus külastab regionaalminister ka Euroopa Liidu fondidest toetatud külaliikumise keskusi ning kohtub külaliidritega.

Regionaalministrit saadavad visiidil rahvastiku ja regionaalala asekantsler Einike Uri, ministeeriumi nõunik Sulev Lääne, ministri nõunik Kristi Madis ja pressinõunik Kärt Einlo.


Tähelepanu ajakirjanikud!
Intervjuu soovidest andke palun teada telefonil 56 647 246.


Kärt Einlo
Pressinõunik
04 Aprill 2006
  Kommentaarid