Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Seekord juba viiendad Supilinna päevad

SI-114
23.04.2006

Supilinn on Tartu agulilinnaosa, mis on viimastel aastatel kujunenud ilusate algatuste ja kodanikuühiskonna sümboliks. Juba viiendat aastat toimuvad Supilinna päevad, seekordsed põhisündmused on 29.-30. aprillil.

Laupäeval, 29. aprillil kell 14 toimub Kartuli-Oa-Marja-Emajõe kvartalis päevade avamine. Sealsamas on ka lava, kus õhtu jooksul esinevad Supilinnaga lähedalt seotud ansamblid, tänavu on neiks Sinimaniseele, Tora Bora, Ugly Ogre, Tsõdsõpujaleelo, Sisters by Mistake ja Bullfrog Brown.

Lepiku tänaval saab vaadata plangumuuseumi, Emajõkke lastakse lodi, kaldal põlevad tuleskulptuurid. Supilinna Selts peab Tartu linnavalitsusega maha igipõlise diskussiooni Supilinna tuleviku teemadel. Lava juures platsil on laat, Keskkonnakoda, Supilinna Seltsi infotelk, lastele kunstinurk ja mängujuht. Õhtul algab Lodjakojas tants-trall ja muusikute jämm, kuhu võib kaasa võtta ka oma pilli ja laulu.

Pühapäeval, 30. aprillil on eelkõige laste päev, samuti loomanäitus, kila-kola ja täika. Kell 14-18 esinevad ansamblid Vennakese, Paper Moon, Alaska Gavin Kalan ja Kiritöö. Järgneb volberdamine.

Allikas: Supilinna Selts
Kontakt: www.supilinn.ee, www.noorsupilinn.kongress.ee
SI portaal www.si.kongress.ee
24 Aprill 2006
  Kommentaarid