Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
RAADIO 2 ANNAB OMA KUULAJALE OSA HOLLYWOODI KASSAFILMIS!

EESTI RAADIO PRESSITEADE
26. APRILL 2006


RAADIO 2 ANNAB OMA KUULAJALE OSA HOLLYWOODI KASSAFILMIS!


Raadio 2 koostöös Superkinoga pakub ühele raadiokuulajale välja võimaluse saada mini-osa Hollywoodi animafilmis “Autod” (The Cars). Võistluses osalemiseks peab Raadio 2-e kuulaja osalema tõlkemängus.

Alates tänasest on Raadio 2-e kodulehel www.r2.ee üleval üks inglise keelne repliik suvel Eesti kinodesse jõudvast filmist “Autod”. Raadiokuulaja ülesandeks on tõlkida see lause eesti keelde ja esitada Raadio 2 automaatvastajasse just sedamoodi, nagu tema nägemuse järgi antud tegelaskuju seda filmis esitaks. Tegu ei pea olema tingimata otsetõlkega, küll aga vaimukas ja fantaasiarikas. Samuti peab lause eesti keeles olema sama pikk, kui originaalversioonis.

Võistluses saab osaleda kuni 8. maini. Siis teeb ˛ürii oma otsuse ja valib välja kõige sobivama lause esituse. Võitjale ongi auhinnaks võimalus olla üks staaridest, kellel saab kaasa lüüa filmi “Autod” eesti keelses versioonis, mille dubleerivad eesti keelde paljud kuulsad ja andekad kodumaised näitlejaid.

11. augustil esilinastuv “Autod” on lustakas ent teravmeelne animatsioon maailmast, kus kõik tegelased on erinevad automudelid – viimse peale timmitud võidusõiduautodest logisevate, roostes romudeni välja! Kuuldavas klipis kõneleb müügimees-auto, kes käib spordivõistluste ajal tribüünil edasi-tagasi ja müütab publikule kõiksugu autodele vajalikku pudi-padi.www.r2.ee

www.superkinod.ee

Lisainfo:Ingrid Peek

Raadio 2 avalike suhete juht

Ingrid.peek@er.ee

6112400

5010055

www.r2.ee


26 Aprill 2006
  Kommentaarid