Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Internetti ilmusid põrandaalused kommunistid

Internetti ilmusid põrandaalused kommunistid

SI-153
23.05.2006

Internetis on üleval 23. mai kuupäeva kandvad tekstid, mis kuuluvad rühmitusele "Põrandaaluse Kommunistliku Partei keskkomitee poliitbüroo". Need asuvad aadressil http://kommunistid.blogspot.com/

Netirühmituse tekstis "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele" öeldakse, et Põrandaalune Kommunistlik Partei ei koosta partei liikmete ja toetajate nimekirju ning sellesse kuulujad ei esine avalikult oma tõeliste nimede all.

"Põrandaalune Kommunistlik Partei juhib Eesti poliitikute, diplomaatide ja laiema avalikkuse tähelepanu asjaolule, et Tõnismäe pronkssõduri saatust puudutav küsimus on - tänu marurahvuslastest provokaatorite tegevusele - tõstatunud teravalt päevakorda ajal, mil Vene Föderatsioon võttis üle Euroopa Nõukogu juhtimise. Põrandaalune Kommunistlik Partei on seisukohal, et selline kokkulangevus ei ole juhuslik. Eesti kodanikud peaksid endilt küsima, millise riigi huve marurahvuslased oma aktsioonidega tegelikult teenivad," kirjutab vastne rühmitus avalduses, milles mõistab hukka 20. mai miitingu korraldajad ja ka Eesti peaministrina töötava Andrus Ansipi, kes olevat asunud toetama provokaatorite nõudmisi.

Rühmitus teeb ettepaneku ehitada Tõnismäel asuva pronkssõduri ümber hoone, kuhu rajatakse Eesti Laskurkorpuse Muuseum. See ettepanek on varjunimede all ja ilma kommuniste mainimata sugenenud ka tänaste Eesti Päevalehe ja Postimehe internetiversiooni artiklite kommentaariumi.

Allikas: Põrandaalune Kommunistlik Partei
Kontakt: kommunistid@myway.com
SI portaal www.si.kongress.ee
23 Mai 2006
  Kommentaarid