Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
RAADIO 2 ALUSTAB ÜLEKUULAMISI JA AVAB KINOTEEGI

EESTI RAADIO PRESSITEADE
31. august 2006


RAADIO 2 ALUSTAB ÜLEKUULAMISI JA AVAB KINOTEEGI


Sel laupäeval kell 12 läheb eetrisse Raadio 2-e uus saade “Ülekuulamine”, kus kuulatakse üle intrigeerivate teemadega meediasse jõudnud tegelasi.

Pühapäeval kell 14 alustab filmisaade “Kinoteek”, kus noored filmientusiastid toovad kino raadioeetrisse.

Esimeses saates kuulavad Urmas Vaino ja Reimo Sildvee üle Koit Pikaro – mehe, kes on kuulanud üle tuhandeid ja saanud neilt teada iga pisemagi detaili. Teises saates võetakse luubi alla Kalev Rebane, kes on viibinud rohkem kui paarkümmend korda erinevatel ülekuulamistel. “Ülekuulamisele on kutsutud inimesed, kelle osas puudub ühiskonnas üks ja ühine arusaam, kes ta siis on, kas ingel või saatan. Kui avameelsed vestlused aitavad kuulajal meie külalist edaspidi paremini mõista, oleme me koos Reimo Sildveega jälle jupikese lõplikule õnnele lähemal,” räägib Urmas Vaino.

Pühapäeviti kell 14 avab oma uksed kino raadioeetris – “Kinoteek”. Filmimaailma uudiseid, meistriteoseid ja säravaid sündmusi vahendavad noored ja ärksad filmientusiastid Martiina Tramberg, Elen Lotman ja Jim Ashilevi. “Kinoteek on kolme filminoore tuba, mille jälitav pilk on suunatud kõigele uuele, mis tegemisel ja tulemas. Selle toa kohustuslikeks komponentideks on tegelased otse võtteplatsilt ja selle vahetust ümbrusest,” räägib saatest Martiina Tramberg. Saade valmib koostöös PÖFFiga.

“Ülekuulamine” on eetris laupäeviti kell 12, saadet juhivad Urmas Vaino ja Reimo Sildvee.

“Kinoteek” on eetris pühapäeviti kell 14, saadet juhivad Martiina Tramberg, Elen Lotman ja Jim Ashilevi.

Raadio 2 sagedused on 101,6-103,6 MHz ja www.r2.eeLisainfo:Ingrid Peek

Raadio 2

Ingrid.peek@er.ee

6114200

5010055

www.r2.ee
31 August 2006
  Kommentaarid