Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põhja-Iiri ettevõtjad tulevad tutvuma siinsete ärivõimalustega

2.-3. oktoobril tuleb Eestisse Põhja-Iiri ettevõtjate esinduslik delegatsioon. Koostöövõimalusi tuleb uurima 15 väga erineva profiiliga ettevõtet, kelle hulgas on tehnoloogia- ja tarkvara-, ent ka nõustamise ja koolitusega tegelevaid firmasid.

Visiit saab teoks Põhja-Iiri GetworkEU programmi (http://www.getworkeu.com) raames, milles on osalised Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Põhja-Iiri sõsarorganisatsioon Invest in North Ireland, sealne kaubanduskoda ja konsultatsioonifirma Handel Export. Eesti poolt on partneriks Suurbritannia saatkond Tallinnas.

"Ettevõtjad külastavad ka Poolat, kus vaieldamatuks argumendiks on suur turg. Eesti puhul köidab ettevõtjaid peamiselt ärikliima ja tehnoloogiline kirjaoskus," sõnas EASi esindaja Suurbritannias Meelis Kuusberg.

"Koostöö elavneb aasta-aastalt, paljuski veab Eesti eksportööride huvi Iirimaa vastu palkmajade jms puittoodete valdkond. Põhja-Iirist on pärit ka üks Suurbritannia suuremaid otseinvesteeringuid Eestisse viimastel aastatel - paberitoodete pakkuja Victor Stationery on Euroopa suurim tootja omas valdkonnas," lisas Kuusberg.

Firmade kohta loe manusest.

Lisainfo:

Meelis Kuusberg

Eesti Suursaatkond Londonis
16 Hyde Park Gate
London SW7 5DG
tel: + 44 20 7838 5390
faks: + 44 20 7838 5391
london@eas.ee

Eesti firmadel, kes sooviksid kirjeldatud ettevõtetega kohtuda, palume ühendust võtta:
Suzanne Hill, Director, Handel Export Consulting
suzanne@handelexport.com , t:+44 28 9092 3378, f:+44 28 9092 3334,
www.handelexport.com.

Eesti keeles saab samal teemal abi Briti saatkonnast: maarika.poldes@fco.gov.uk

28 September 2006
  Kommentaarid