Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Palu Grupp kolib garaa˛iväravate tootmise Errale

Palu Grupp kolib garaa˛iväravate tootmise Errale

Peagi lõpetab Palu Grupi OÜ viilhalli rekonstrueerimise Erral ja siis kolitakse kogu Lüganusel asuv garaa˛iväravate tootmine uude kohta. Uutes – ligi 1000 ruutmeetri suurustes ruumides -, on võimalik toota kuni 150 garaa˛iväravat kuus. Viilhalli remontimine läks maksma üle miljoni krooni.

„Viimaste aastate ehitusbuum on näidanud, et me võiksime toota ja müüa tõstuksi koguni kaks või isegi kolm korda rohkem. Meie tootmisvõimsusi piirab aga ruumide nappus. Nii otsustasimegi rajada Errale täiesti uue tehase,” ütles Palu Grupp OÜ juhataja Vjatšeslav Palu.

Palu sõnul rajatakse uus n.ö garaa˛iväravate tootmise tehas endisesse heinaküüni. Vanast küünist jäid järele vaid kandekonstruktsioonid – seinad soojustati ja kaeti tootmishoonele sobiva plekiga. Ligi 1000 m2 ruumi ühte otsa ehitatakse lao- ja kontoriruumid. Tootmise poolele on tellitud ka mõned uued tööpingid.

„Tänu uutele pinkidele tagama oma toodangu kvaliteedi. Tänu suurematele ruumidele ja tootmisvõimsustele vähenevad aga tellimuste järjekorras. Kui täna on Eestis tavaline, et klient saab ukse või akna kätte 2-3 kuu pärast, siis meie sooviks on selle lühendamine garaa˛iuste osas 3-4 nädalale,” lisa Palu.

Palu Grupp OÜ on loodud 1994.aastal ja firma põhitegevusalaks on avatäidete tootmine ja paigaldamine üle Eesti. Lisaks uste, akende, vaheseinte ja fassaadikatete tootmisele on plaanis järgmisel aastal alustada ka põllumajandusmasinate haakeseadmete ning konteinerite tegemist.

Foto: Anti Ronk (http://www.virupr.ee/arhiiv.htm)

Allkiri: Palu Grupp OÜ juhataja Vjatšeslav Palu on valmis tammepärja sarikatele viima – hoone on kohe-kohe katuse alla ja siis võib alustada sisetöödega.

Anti Ronk
OÜ Viru PR suhtekorraldaja
555 15 788
anti@virupr.ee
www.virupr.ee
25 September 2006
  Kommentaarid