Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Siseminister Tarmo Loodus on homme Hiiumaal

Kolmapäeval, 5.detsembril sõidab siseminister Tarmo Loodus visiidile Hiiumaale, kus ta tänab 23.novembri lennuõnnetuses tegutsenud pääste-,
politsei- ja piirivalvetöötajaid ning osaleb maakonna kriisikomisjoni istungil.

Siseminister annab üle tänukirjad 37-le pääste-, politsei- ja piirivalvetöötajale silmapaistvalt hea tegutsemise eest 23.novembri lennuõnnetuses kannatanute abistamisel ja tagajärgede likvideerimisel. Samuti annab siseminister üle sotsiaalministri tänukirjad arstidele ja kaitseministri tänukirja kaitseliidu liikmetele.

"Hiiumaa päästjate, arstide, politsei- ja piirivalvetöötajate ning kaitseliitlaste tegutsemine raskes õnnetuses oli professionaalne, kiire ja üksteist toetav. Nähes Hiiumaa kõigi üksuste arusaamist oma vastutusrikkast rollist erakorralistes olukordades, saab olla kindel, et Eesti on valmis oskuslikult päästma, kaitsma ja toetama õnnetusse sattunuid. Hiiumaal toimis abi mitte üksi professionaalsel tasandil, vaid selles tegutsemises oli väga palju inimlikku hoolimist. Suur tänu kogu Hiiumaa maakonnale, " ütles siseminister.

Siseminister Tarmo Loodust saadavad Hiiumaa visiidil siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler Kalev Timberg, päästeameti peadirektori asetäitja
Ain Karafin, siseministri nõunik Leila Lehtmets ja siseministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja Ilona Leib.
04 Detsember 2001
  Kommentaarid