Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
PRESSITEADE: Tartu Pere Leib - Lase-R; Tartu Pere Leib - Ezerzeme/DU

TARTU PERE LEIB, 05.10.2006
Eelvaade

Laupäeval, 07. oktoobril algusega kell 17.00 kohtuvad Tartus vastvalminud A.LeCoq spordimajas möödunud hooaja oma riigi meistermeeskonnad Tartu Pere Leib ja Lase-R (Läti). Lätlased teevad avalöögi juba reedel Rakveres, seevastu Tartlaste jaoks on see hooaja esimeseks mänguks. Lase on suutnud säilitada eelmise aasta koosseisu, milletõttu on tegemist Schenker liiga ühe kullasoosikuga. Samu mõtteid mõlgutavad ka Pere Leiva mängijad, sest kevadel saavutatud II koht vajab parandamist.
Põhapäeval, 08. oktoobril algusega kell 14.00 võõrustavad tartlased Schenker liiga uustulnukat Daugavpilsi meeskonda Ezerzeme/DU.

Suure tõenäosusega ei tee Tartu Pere Leiva poolel kaasa meeskonna kapten Argo Meresaar, kes taastub seljavigastusest. Eemale jääb ka Martin Ruul, keda vaevavad südame probleemid.

Peatreener Urmas Tali: Lase on ainuke Läti TOP 3 meeskond, kellega me hooajaeelsel perioodil mänginud ei ole. SK Riga ja Poliursi meeskondi suutsime treeningmängudes võita.
Laupäevase mängu kohta on raske midagi öelda, sest hetke seisuga on mängijad intensiivselt jõusaalis ja palliplatsil rassinud. Loomulikult tahame Läti valitsevat meistrit võita, samas anname aru, et meie mänguvorm on hetkel heitlik.
Pühapäeval peame samuti ennast kokku võtma, sest uus meeskond võib olla üllatusvõimeline.
06 Oktoober 2006
  Kommentaarid