Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti Post kutsuti Saksa Balti Kaubanduskoja liikmeks

Eesti Post kutsuti Saksa Balti Kaubanduskoja liikmeks

Eesti Post liitus Saksa Balti Kaubanduskojaga, et pakkuda oma klientidele paremaid võimalusi toodete müümiseks rahvusvahelisel turul.

"Saksa turul kaupade postimüügiks piisab kliendil ühest lepingust Eesti Postiga ja edasise juba korraldame meie koostöös oma Saksa partneritega," ütles Eesti Posti juhatuse liige Kalle Tarien. Saksa Balti Kaubanduskoja liikmeks astumine on seega Eesti Posti loogiline ja väga väärtuslik samm, et võimaldada oma klientidele Saksamaal laiemaid ärivõimalusi.

Kuna koda on esindatud 80 riigis üle maailma ja üksi Baltikumis on liikmeid ca 250, avab võrgustikku kuulumine teisigi koostöövõimalusi kui ainult Saksamaaga.

Saksa Balti Kaubanduskoja Eesti büroo juht Heiki Sirkeli sõnul on koja missioon seista Eesti-Saksa majandussuhete edendamise eest, tuua siia investeeringuid ja sillutada Eesti firmade teed Saksamaale ning aidata seega kaasa Eesti majanduse arengule. "Mida intensiivsem on kaubavahetus ning vastastikune lävimine Eesti ja Saksamaa vahel üldiselt, seda intensiivsem on ka postiteenuste tarbimine mõlemal suunal."

Saksa Balti Kaubanduskoda kuulub Saksa kaubandus- ja tööstuskodade gruppi. Grupp koondab lisaks rahvusvahelistele esindustele sisuliselt kõik kohalikud Saksa ettevõtted, sest regionaalsed kojad kuuluvad samuti gruppi. Seaduslikus korras on Saksamaal kõik firmad oma regionaalse koja liikmed.

Eestis tegutseb organisatsioon 1994. aastast, koja liikmeid on praeguseks umbes 50 ettevõtet.

..............................................

Inge Rumessen
AS Eesti Post, kommunikatsioonijuht

Pallasti 28, 10001 Tallinn

Tel. 625 7259

GSM 507 0944
01 September 2006
  Kommentaarid