Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
9 Eesti Posti kontorit said kohviautomaadid

9 Eesti Posti kontorit said kohviautomaadid

Eesti Post paigaldas augustikuus üheksasse suuremasse postkontorisse üle Eesti kohvimasinad, kust kliendid saavad teenindussaalis istudes lisaks kohvile ka teed ning kakaod.

"Idee tuli meie Puurmani postkontori juhatajalt eesmärgiga teha klientidele teenindussaalis ootamine mugavamaks," ütles Eesti Posti jaekliendisuhete osakonna juhataja Sirli Seliov. Tassi kohvi või muu joogi eest tuleb tasuda 5 krooni. Seliovi sõnul pole kohvimasinate projekti eesmärk teenida tulu, vaid kohvimasinad peavad ennast ise tasa teenima.

Kohviautomaadid on Tallinna postkontoris Narva maanteel nii all- kui ülakorrusel, Tallinna äriklienditeeninduses Pallasti tänaval, Jõgeval Puurmani postkontoris, Rakvere, Pärnu, Kuressaare ja Viljandi postkontorites ning Tartu kesklinna postkontoris Ringtee tänaval. Kui masinad populaarseks osutuvad, paigaldatakse neid järgmisel aastal veelgi.

Automaatidel on peal ka kasutusjuhend, kuidas täpselt mündid masinasse lasta ja millises järjekorras toimetada. Hätta jäädes saab alati klienditeenindaja poole pöörduda ning kui endal münte pole, saab ka neid tema juures vahetada.

.............................................

Inge Rumessen
AS Eesti Post, kommunikatsioonijuht
Pallasti 28, 10001 Tallinn
Tel. 625 7259
GSM 507 0944
01 September 2006
  Kommentaarid