Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kahes elumaja põlengus hukkus kolm inimest

Järvamaa:

Eile õhtul hukkus Järvamaal Amblas toimunud tulekahjus kaks inimest.

11. oktoobril kell 18.53 teatati, et Amblas Pikal tänaval põleb korter. Sündmuskohal selgus, et põleb kahekordse puumaja esimese korruse köök-tuba. Kokku oli majas neli korterit. Põles küttekolde lähedusest ligikaudu 4 m2 ulatuses seina ja küttekolde ees olnud praht. Õnnetuses hukkus kaks vanemat meesterahvast, hukkunud leiti ruumist, kust põleng alguse oli saanud. Kiirabi andis sündmuskohal esmaabi kolmele inimesele, kes põlevast majast enda vara päästes said vigastada. Tulekahju avastas koju saabudes teise korruse naaber. Kustutustöödel osalesid Aravete ja Tapa komandode meeskonnad.

Pärnumaa:

Eile hilisõhtul Pärnu linnas Kalamehe tänaval puhkenud põlengus hukkus inimene.

11. oktoobril kell 23:55 teatati, et Kalamehe tänaval põleb elumaja lahtise leegiga. Sündmuskohal selgus, et põles kahest osast kokkuehitatud kahekorruselise osaliselt eterniit ja osaliselt plekk-katusega puumaja teine korrus. Kokku oli hoones 10 korterit. Õnnetuses hukkus vanem naisterahvas, hukkunu leiti teise korruse koridorist. Lisaks sai kergelt vigastada üks inimene. Tulekahju sai alguse majaosa teise korruse koridorist, hävis majaosa teine korrus ja pööning ning katus 50% ulatuses, ülejäänud maja sai vee- ja tahmakahjustused. Tulekahju tekkepõhjuse selgitab uurimine. Kustutustöödel osalesid Pärnu, Pärnu-Jaagupi ja Kilingi-Nõmme komandode meeskonnad kokku 9 autoga. Täna varahommikul kell 5.32 käidi tegemas ka järelkustutustöid.

Piret Seire
Lääne-Eesti Päästekeskus
ennetustöö büroo juhataja
44 47 823; 53 44 74 94
piret.seire@rescue.ee
12 Oktoober 2006
  Kommentaarid