Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Metsatöll esitleb Rakveres oma verivärsket DVD-d

8. septembril esineb kõigi noorte ja vanade rõõmuks Rakvere spordihallis Eesti armastatuim folk-heavy-metal bänd Metsatöll, kes tutvustab rahvale oma verivärsket live-DVD-d "Lahinguväljal näeme, raisk!". Erikülalisena lisab kontserdile ugri-hõngu ansambel Taak.

"Lahinguväljal näeme, raisk!" on lindistatud 11. novembril 2005 Tallinnas Rock Cafes, kus hoolimata sellest, et saal oli lõpuni välja müüdud, jäi ligi tuhat Metsatöllu fänni ukse taha.

75-minutilisele live-kontserdile lisaks saab DVD-l näha veel bändist tunnipikkust filmi, kus näidatakse katkendeid Metsatöllu kontsertidest ja tegemistest lava taga alates 2000. kuni 2006. aasta suveni, mil ansambel esines Soomes Tuska
Open Air festivalil mitmekümnele tuhandele inimesele.

Veel saab DVD-l näha 30 minuti pikkust intervjuud bändiliikmetega, kes mõtestavad ausalt ning ilustamata lahti Metsatöllu olemust. Lisaks on DVD-ga kaasas ka CD sama live-kontserdiga.

"Ma olen Eesti bändide ja nende tegemistega päris hästi kursis ja seetõttu võin kindlalt öelda, et nii uhket DVD-d pole siinmail veel keegi välja andnud," ütles Metsatöllu trummar Marko Atso. "Seda laivi võiksime julgelt igas maailma telekanalis näidata."

Metsatöll on üle Eesti kuulus kui suurepärane live-bänd, kelle kontserte iseloomustavad pakatav energia, power, elav tuli ja kaunid visuaalsed lahendused.

Piletid hinnaga 100 krooni on saadaval eelmüügist Rakvere spordihallis, Kära Kantsi baaris, kaupluses Levelzone ning Piletilevi ja Statoili müügipunktides. Kohapealt ostes maksab pilet 125 krooni.

Uksed kontserdile avatakse kell 19.00.

DVD-presenatsioonid toimuvad veel 1.septembril Tallinnas ja 15.septembril Tartus.

Metsatöllu pilte:

http://www.bem.ee/press/metsatoll_dvd.jpg
http://www.bem.ee/press/metsatoll_rabarockil_pic_by_andrestoom.jpg
http://www.bem.ee/press/metsatoll_rakver elinnapaevadel01_pic_by_maripeterson.jpg
http://www.bem.ee/press/metsatoll_rakver elinnapaevadel02_pic_by_maripeterson.jpg

http://www.metsatoll.ee
http://www.bem.ee
http://www.piletilevi.ee

-------------------------------------------------------------------------

Lisainfo:
Gunnar Viese
BEM Agency
tel 55667170
http://www.bem.ee
31 Juuli 2006
  Kommentaarid