Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tallinnas Tuukri tänaval toimund tulekahjus hukkus meesterahvas

Tallinnas Tuukri tänaval toimund tulekahjus hukkus meesterahvas


Täna varahommikul teatati tulekahjust Tallinnas Tuukri tänaval asuvas korterelamus. Päästjad tõid teisel korrusel asuvast korterist välja kannatada saanud meesterahva, keda vaatamata meedikute jõupingutustele ei õnnestunud elustada.

Häirekeskus sai teate tulekahjust Tallinna kesklinnas Tuukri tänaval asuvas korterist kell 04:29. Tulekahju oli puhkenud kuuekordse maja teisel korrusel. Akna kaudu korterisse sisenenud päästjad leidsid korteri väljapääsu juurest kannatanu, kes toimetati välja ja anti üle sündmuskohal olnud kiirabibrigaadide meedikutele. Meedikutel ei õnnestunud kannatanut elustada.

Sündmuskohal päästetöid juhtinud rühmapealiku hinnangul sai tulekahju alguse korteri magamistoas olevast voodist. Teised ümberkaudsed korterid põlengu tõttu kannatada ei saanud.

Kell 05:26 oli tulekahju kustutatud. Tulekahju tekkepõhjust ning kannatanu isikut selgitab politsei.

Ainuüksi sellel aastal on üle vabariigi toimunud tulekahjud nõudnud üle saja inimelu. Päästeameti statistika näitab, et enamike raskete tuleõnnetuste põhjuseks on inimeste hooletu ümberkäimine lahtise tulega või voodis suitsetamine.


Lisainformatsioon
Marek Simulman
Põhja-Eesti Päästekeskus
pressiesindaja
pressi valvetelefon: 534 10759
14 Oktoober 2006
  Kommentaarid