Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Elvas hukkus elumaja põlengus inimene

Eile, 23. juulil kell 10.32 teatati häirekeskusele elumaja põlengustElva linnas Järve tänaval. Esialgse info kohaselt oli teada, et põlevasmajas võivad olla inimesed.

Sündmuskohale saadeti Elva tugikomando kaks päästeautot, Puhjatugikomando kaks päästeautot, Tartu keskkomando üks päästeauto ningoperatiivkorrapidaja.

Esimene päästeauto jõudis sündmuskohale kell 10.39. Päästetöötajatesaabudes põlesid pooleteiskorruselise eterniitkatusega puidust elumaja(mõõtmed 13x7 m) esimese korruse veranda ja üks tuba ning maja katuspooles ulatuses lausleegiga. Päästetöödejuhi sõnul selgus sündmuskohal,et põlevas majas oli neli inimest, neist kolm pääses põlevast majastise välja ning nemad kannatada ei saanud. Majas olnud neljas inimenetulekahjus ei pääsenud. Inimese otsingutel ja tulekahju likvideerimiselteostasid päästetöötajad suitsusukeldumist.

Tulekahju likvideeriti kella 13-ks. Põlengus hukkus üks inimene,40-aastane meesterahvas. Tulekahjus hävis maja veranda, üks esimesekorruse tuba, teise korruse korter ning maja katus 75% ulatuses.Ülejäänud maja sai suitsu- ja veekahjustusi.

Tulekahju sai alguse verandaga ühenduses olnud toast, kust tuli levisedasi verandale, teisele korrusele ning katusele. Tulekahju põhjustashooletu suitsetamine.

Teatele on lisatud foto sündmuskohast.
24 Juuli 2006
  Kommentaarid