Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Julgestuspolitsei tabas Saaremaal 60 joobes sõidukijuhti

Julgestuspolitsei tabas Saaremaal 60 joobes sõidukijuhti

Julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus tabas 13.-16. oktoobril Saaremaal läbi viidud politseioperatsioonil 60 joobes sõidukijuhti.

"Niivõrd negatiivse nähtuse puhul kui joobes juhtimine ei tahaks rekorditest rääkida. Kuid 60 joobes sõidukijuhti vähem kui 3000 kontrollitu kohta on äärmiselt murettekitav number," nentis julgestuspolitsei liiklusjärelevalve talituse vanemkomissar Tõnis Sulu.

Mitmed Saaremaal julgestuspolitseile joobes juhtimisega vahele jäänud autojuhtidest üritasid vanemkomissar Sulu sõnul oma rikkumist põhjendada hommikuse praamile ruttamisega. "Täiskasvanud inimesed peaksid siiski olema võimelised oma tegevusi ette planeerima. Vastutustundlik autojuht teab, et alkoholi põlemine veres võtab teatud aja ning kui on plaanis järgmisel hommikul praamile sõita, siis pole võimalik hiliste õhtutundideni alkoholi tarbida," ütles Sulu.

Lisaks tabas julgestuspolitsei liikluse eriüksus Saaremaal 18 juhtimisõiguseta ning 29 kiirust ületanud sõidukijuhti. Kokku kontrollisid julgestuspolitseinikud nelja päeva jooksul 2972 juhti.Martin Luige
Julgestuspolitsei
infojuht
tel 6123993, 5023124
martin.luige@jp.pol.ee
17 Oktoober 2006
  Kommentaarid