Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
GREEN CHRISTMAS 2006 - GC Young Star finaal

Kätte on jõudmas noortebändide konkursi finaal

Sellel laupäeval algusega kell 21 leiab Rakveres Kära Kantsis aset Green Christmas 2006 festivali raames korraldatava noortebändide konkursi finaalkontsert, kus omavahel võistlevad nelja eelvooru võitjad: ansambel Captain Rock Hard And Master Bates, Bedwetters, Rock Crime ning Burn Still.

"Konkursi tase on tänavu olnud uskumatult kõrge," ütles Green Christmasi peakorraldaja Gunnar Viese. "Kohati on endalgi raske uskuda, et tegemist on noorte bändidega, sest osa esinejatest on jätnud vägagi professionaalse mulje. Oleme avastanud bände, kellega loodame koostööd teha ka tulevikus."

IS Music Tradingu tegevdirektor Raivo Sersant ütles, et on väga oluline noori muusikuid toetama hakata just suhteliselt vara, sest siis on ka tulemused paremad. "Profid saavad juba ise hakkama, aga noored vajavad pisut tuge ja kaasaelamist," sõnas Sersant.

Finaali võitjal avaneb võimalus esineda Green Christmas 2006 festivali pealaval, kus neile on kaasa elamas mitu tuhat inimest ja nende kasutuses parim võimalik live-tehnika.
Lisaks ulatab IS Music Team parimale bändile 10 000kroonise kinkekaardi ning Sony Walkman premeerib parimat omalt poolt 20 GB salvestava MP3-mängijaga.
Eesti üks populaarsemaid rokifestivale Green Christmas toimub tänavu 15. ja 16. detsembril Rakvere spordihallis juba 11. korda.

Lisainfo:
Kadri Ratt
Green Christmas 2006 infojuht
kadri.ratt@bem.ee
GSM 5660 6550

http://www.greenchristmas.ee
http://www.bem.ee
http://www.piletilevi.ee
18 Oktoober 2006
  Kommentaarid