Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV kannab Briti kuninganna tervituskontserti Raekoja platsil otse üle ka Internetis

ETV kannab Briti kuninganna tervituskontserti Raekoja platsil otse üle ka Internetis

Eesti Televisioon teeb reedel, 20. oktoobril lisaks tele-eetrile ka Internetis otseülekande kuninganna Elizabeth II kohtumisest Eesti inimestega Tallinnas Raekoja platsil. Koostöös Elioniga pakub ETV kodulehel www.etv.ee ja uudisteportaalis ETV24 www.etv24.ee võimalust jälgida Briti kuninganna ja Edinburghi hertsogi kohtumist Raekoja platsile kogunenutega reedel alates kl 10.55. Otseülekanne tele-eetrist on parim võimalus kahepäevase visiidi jooksul kuninglikku paari oma silmaga näha. Kuningannat tervitavad Eesti muusikud, koorid ja solistid Aarne Saluveeri juhatusel. Ülekannet kommenteerivad suursaadik Riivo Sinijärv ja reporter Epp Ehand. Re˛issöör on Eva Katariina Taimre, produtsent Lii Kuldmäe.Otseülekanne Internetis on eelkõige mõeldud vaatamiseks eestlaskonnale välismaal, kuhu ETV otsepilt ei ulatu. Võimalike tehniliste probleemide puhul paluvad Elion ja ETV mõistvat suhtumist. Pärast otseülekannet on ETV24 lehel võimalik näha videolõike sellest suursündmusest.

Otseülekanne ning videolõigud on Windows Media 9 formaadis kvaliteediga 256Kbit/s ning nende vaatamine eeldab vastava tarkvara olemasolu arvutis (Windows Media Player).Kell 21.35 on eetris erisaade "Elizabeth II Eestis," mis teeb ülevaate kuninganna Elizabeth II ja Edinburghi hertsogi kahepäevasest visiidist. Lisaks visiidi kajastamisele saavad erisaates sõna Eesti inimesed, kellel Briti monarhiaga või Suurbritanniaga isiklikum suhe on. Toimetajad Helle Tiikmaa ja Epp Ehand, re˛issöör Eva Katariina Taimre, produtsent Lii Kuldmäe.Kell 22 on eetris kordus hommikul toimunud otseülekandest. Lisaks mainitud saadetele kajastavad kuninganna Elizabeth II visiiti ka ETV päevakajalised saated Terevisioon ja Paar ning loomulikult Aktuaalne kaamera.


Lisainfo:
Ott Ummelas
ETV24 peatoimetaja
6284 560
53338580
www.etv24.eeToomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
toomas.luhats@etv.ee

www.etv.ee

www.etv24.ee

www.etvpluss.ee
19 Oktoober 2006
  Kommentaarid