Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Spordikeskuse eelinfo (13.-19.11)

13.11 kell 18 Lääne-Viru naiste karikavõistlused võrkpallis: Laura - Kunda (Rakvere spordihall, Kastani 12).

13.11 kell 18.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Rakvere SK "B" - Võsu Volle (Rakvere spordihall, Kastani 12).

15.11 kell 20.10 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere Kutsekeskkool - Rakvere Calev (Rahu hall, Rahu 17a).

16.11 kell 18.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, kolmas liiga: Rakvere SK "C" - Rakke (Rakvere spordihall, Kastani 12).

17.11 kell 16.15 Eesti poiste B2-klassi meistrivõistlused korvpallis, idaregioon: sPORTKUNDA/SK Aaspere - Rakvere SK II (Rahu hall, Rahu 17a).

17.11 kell 18.30 Lääne-Viru naiste karikavõistlused võrkpallis: Rakvere SK - Rakvere (Kalevi hall, Võimla 1).

17.11 kell 20 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Metsameeste SK - Rakvere Metsamajand (Rahu hall, Rahu 17a).

17.-18.11 Eesti poiste B-vanuseklassi võrkpalli karikavõistluste B-finaalturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).

18.11 kell 15.30 Lääne-Viru meistivõistlused korvpallis, meistriliiga: Rakvere KJK ViKe - Tamsalu Los Toros/Agrovarustus (Rahu hall, Rahu 17a).

18.11 kell 17 Schenker Liiga võrkpallis: Aeroc Rakvere - Selver/Tallinn (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.11 kell 13.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere Spordikool - Määri (Rahu hall, Rahu 17a).

19.11 kell 15 Schenker Liiga võrkpallis: Aeroc Rakvere - Võru VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).

19.11 kell 15.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Ferrel/Balti Polt - Tapa VÕK (Rahu hall, Rahu 17a).

19.11 kell 17.30 Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere Bulls - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).

13 November 2006
  Kommentaarid