Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sündipopi legend DE/VISION jõuab Eestisse

Sündipopi legend DE/VISION jõuab Eestisse

| 14.11.2006

Elektroonilise muusika austajate ülimaks rõõmuks esineb tänavu festivalil Green Christmas maailmakuulus sündipopi teerajaja DE/VISION, kes hoolimata pikast, 18aastasest staazhist pole Eestit veel kunagi külastanud. Nüüd lõpuks tulevad need legendaarsed sakslased ka meie kodupublikut muusikaliselt harima ja hullutama.

Uutest esinejatest astuvad Eesti ainsal talvisel rokifestivalil üles veel neli kanget kodumaist mehepoega hetke ühest menukamast raskemuusikakollektiivist METSATÖLL. Punkrocki lippu hoiab kõrgel PSYCHOTERROR, kelle loomingulist tegevust on saatmas uued vinged tuuled. Samuti saab festivalil kaeda komeedina Eesti muusikasse sööstnud verivärsket kollektiivi HND, kelle esimene singel "Vaevu hingan" istub juba nädalaid raadioedetabelite esikohal ega taha sealt kuidagi lahkuda.

Varem on Green Christmas 2006 festivali esinejateks juba kinnitatud Raunchy Taanist, Callenish Circle Hollandist, To/Die/For Soomest, Neglected Fields Lätist, Dead Next Door Inglismaalt, TT-34 Valgevenest ning Kosmikud, Slide-Fifty, Chainsaw ja Burn Still kodumaalt.

Kokku astub Green Christmas 2006 festivalil üles 16 artisti.

Nagu eelmisel aastal, nii hoolitsevad Green Christmas festivali korraldajad ka tänavu oma külastajate majutusvõimaluste eest, sest hullupöörase rokkimise vahepeal on ju jõu ja energia taastamiseks oluline välja magada. Selleks on festivalikorraldajad broneerinud kaheks ööks 160 magamiskohta Rakvere kutsekeskkoolis. Lähemat infot majutuse ja broneerimise kohta saab festivali koduleheküljelt aadressil http://www.greenchristmas.ee/index.php?id=7450

Piletid festivalile on müügil Piletilevis ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Novembris maksab festivalipass ehk kahepäevapilet 425 krooni, Hanza.net'ist ostes on pilet soodsam. Ühepäevapilet festivalile maksab 350 krooni.

Baltimaade suurim talvine rokifestival Green Christmas toimub 15. ja 16. detsembril Rakvere spordihallis juba 11. korda.

Lisainfo:
Kadri Ratt
Green Christmas 2006 infojuht
kadri.ratt@bem.ee
GSM 5660 6550
14 November 2006
  Kommentaarid