Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida-Viru Keskhaigla tähistab 3.aastapäeva

Eile, 14.novembril möödus kolm aastat SA Ida-Viru Keskhaigla loomisest. Pidupäeval tunnustas haigla oma parimaid töötajaid.

14.novembril möödus kolm aastat SA Ida-Viru Keskhaigla loomisest. Haigla moodustati 2003. aastal, et ühendada Kohtla-Järve ja Jõhvi linnades aktiivravi osutavate haiglate tegevus. Sihtasutus Ida-Virumaa Keskhaigla moodustati SA Puru Haigla ning SA Kohtla-Järve Haigla baasil, millele liideti tollane Jõhvi Lastehaigla. Täna on haiglal ligikaudu 1000 töötajat, meditsiinilist teenust osutatakse Kohtla-Järvel, Jõhvis ning ka Sillamäel.

„Kolm aastat on olnud töised, kogemusrikkad ning muutusterohked, kuid kindlasti on veel väga palju teha ka tulevikus. Kui võtta lühidalt kokku need kolm aastat, siis tähtsaid samme haigla arendamises on olnud piisavalt: oleme teinud ümberkorraldusi osakondade töös ning loonud ka täiesti uued ja kaasaegsed ruumid sünnitusosakonnale, lasteosakonnale ning patsientidele ehk märkamatuks jäänud patoloogiaosakonnale. Algust oleme teinud meditsiinitöötajate pidevate koolitustega, et parandada meditsiinitöötaja-patsiendi vahelist suhtlemist. Kolme aastaga on kujunenud järjepidevaks ning süsteemseks patsiendi rahulolu hindamine ning patsientide poolt esitatud kaebuste ja ettepanekutega arvestamine,” rääkis Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimees Tarmo Bakler pidulikul koosolemisel.

2006.aasta on haigla jaoks olnud eelkõige kaasaegse meditsiinitehnoloogia aasta. Uutesse meditsiiniseadmetesse on investeeritud kaks korda rohkem kui möödunud aastal.

„Haigla sai sel aastal uue ning kaasaegse ehho-kardiograafi, hingamisaparaadid, tomograafi, laboriseadmed. Veel enne jõule saab haigla mammograafi, digitaalse röntgenograafia seadmed ja uued hambaravitoolid,” lisas Tarmo Bakler.

Pidupäeval tunnustati 2006.aasta parimaid haigla töötajaid. Parimaks arstiks valiti Tatjana Galperina tuberkuloosiosakonnast, parimaks õeks Natalja Vladimirtseva sisehaigusteosakonnast, parimaks hooldajaks Jelena Andrejenok neuroloogiaosakonnast ning parimaks tugitöötajaks stomatoloogiaosakonna registraator Malle Kergand.

----------------------------
Helen Vares
Teabespetsialist
Administratsioon
Ida-Viru Keskhaigla
Tel 339 5069
helen.vares@ivkh.ee
15 November 2006
  Kommentaarid