Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Andres Raid tagasi Eesti Televisioonis

Andres Raid tagasi Eesti Televisioonis

23. novembril kell 19.35 käivitub taas Eesti Televisiooni politseisaade “Avatud toimik”. Uuel hooajal on saatejuhiks Andres Raid, kunagi Eesti Televisioonist oma ajakirjanikuteed alustanud telemees.

“Üldiselt muidugi suur otsus ja väike panus,” on Andres Raid esialgu oma ootustes ja soovides uuele saatele tagasihoidlik. “Tahaks, et lambad terved ja hundid söönud ja mälestus karjakust ei kustuks kunagi. Võib-olla saab kõnelda asjadest ja inimestest, kelle ja mille puhul kunagi toimikut pidama ei hakata, küll aga mõjutavad oluliselt meie olemist ja võib-olla isegi säilimist,” märkis saatejuht.

"Avatud toimik" otsib põhjuseid ja kuulab võimalusel ära kõik osapooled. Süüdimõistmine jääb kohtu pädevusse. Sündmuskohad, politseioperatsioonid, eeluurimine, kohus, vangla - need on teemad, millega “Avatud Toimik” tegeleb. Saate toimetaja on Timo Tarve, re˛issöör ja produtsent Heiki Sepp.


Toomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
toomas.luhats@etv.ee

www.etv.ee
www.etv24.ee
22 November 2006
  Kommentaarid