Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
JEWE-keskus saab kolmanda korruse

JEWE-keskus saab kolmanda korruse

Käesoleval aastal Jõhvi kesklinnas valminud 11000 ruutmeetri suurusele Jewe Keskusele planeeritakse 2000 ruutmeetri suurust laiendust. Eelmise nädala laupäeval külastas keskust 8000 inimest ja see julgustas omanikke mõtlema kolmanda korruse väljaarendamisele.

„Jewe arendajad tellisid keskuse külastatavuse uuringu, mis selgitas välja eelmisel laupäeval keskust külastanud inimeste arvu. Ühe päevaga külastas Jewe keskust 8000 inimest, mis kinnitab maja suurt populaarsust,” ütles Ettevõtluse Arengu Agentuur OÜ juhataja Mart Lee.

Detailplaneeringu järgi on võimalik majale ehitada juurde kolmas korrus, kuhu leiaksid endale ruumid erinevad bürood ja teenindajad. „Kolmandale korrusele ootame erinevaid turismibüroosid ja erinevate teenuste pakkujaid nii maja külastajatele kui ka linnaelanikele,” lisas Mart Lee.

Maja detailplaneeringu järgi saab välja ehitada kuni 2000m2 kaasaegset büroo- ja teenindus pinda, mille heaks funktsioneerimiseks on tagatud piisavalt parkimiskohti. Lisaks sobivad sinna veel laste mängunurk ja väike kohvik, reisi- ja kinnisvarabürood ning samuti erinevad teenindusettevõtted. Firmad, kes on huvitatud Jewe keskuses ruumide üürimisest, peaksid ühendust võtma jewe@jewekeskus.ee või telefonil 33 35873.

Kolmanda korruse ehitus on praegu ettevalmistuse-faasis ja selle ehitamisega saaks alustada 2007.aasta kevadel. Valmis saaks Jewe keskuse kolmas korrus aasta lõpuks. Jewe laiendamise projekti maksumuseks kujuneb hinnanguliselt 17 miljonit krooni.

Anti Ronk
OÜ Viru PR suhtekorraldaja
555 15 788
anti@virupr.ee
www.virupr.ee
22 November 2006
  Kommentaarid