Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politseiametnikke kahtlustatakse altkäemaksu võtmises

Politseiametnikke kahtlustatakse altkäemaksu võtmises

Eile alustas Ida Politseiprefektuur kriminaalmenetlust kahe politseiametniku suhtes Karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb altkäemaksu võtmist. Altkäemaksu võtmises kahtlustatavad politseinikud on kinni peetud.

22.novembril alustas Ida Politseiprefektuur kriminaalmenetlust kodanikult laekunud info kontrollimiseks KarSi § 294 ehk altkäemaksu võtmise tunnustel. Kahtlustatavateks on Ida Politseiprefektuuri Narva politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabel ja vanemkonstaabel. Hetkel on politseiametnikud kinni peetud.

Ida Politseiprefektuur peatas kinnipeetud politseiametnikega teenistussuhte.

"Pöörame sisekontrollile tõsist tähelepanu. Rikkumised, mis on seotud politseiniku tegevusega ja heidavad halba varju nii prefektuurile kui ka kogu politseile, peavad olema välja selgitatud. Seetõttu kontrollime põhjalikult saadud infot, sealhulgas kodanikelt laekunud vihjeid, " ütles Ida Politseiprefektuuri politseiprefekt Kalev Prillop.

Kristina Kostina
Pressiesindaja
Avalike suhete büroo
Ida Politseiprefektuur
Tel 337 22 50
GSM 518 7911
E-post kristina.kostina@ida.pol.ee
23 November 2006
  Kommentaarid