Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Avatakse hüpnoteraapia kool Eestis

Avatakse hüpnoteraapia kool Eestis

Stressid, ülepinged, läbipõlemised on muutumas me kiirelt areneva ühiskonna justkui paratamatuks osaks. Kas neist kuidagi ei pääse? Kas me ei pihustu? Kas ja kuidas võib inimene leida terviklikkuse? Kuidas leida endast üles parim potensiaal, ületada rahulolematus? Seda õpetab Transpersonaalse hüpnoteraapia kool SACH International on avamas 3-aastast kursust Eestis.

Tsükliõppena toimuv kursus on mõeldud nii neile, kes tahaksid sügavamalt avastada ennast ja teisi inimesi, saada uusi teadmisi, kui ka professionaalselt nõustamise, psühholoogia ja meditsiini valdkonnas töötavatele inimestele. Õpingute käigus omandatakse nii konkreetseid teadmisi psühhoteraapiast kui ka õpitakse kasutama transpersonaalse hüpnoteraapia meetodit. Tegemist on innovaatilise kogemusliku kursusega, kus psühho-neuro-immunoloogilisest rakursist lähenetakse
keha ja teadvuse vastasmõjudele ning psühholoogiat, filosoofiat ja meditsiini käsitletakse mitte eraldiseisvate distsipliinidena, vaid integreeritult koostoimes.

Kooli tutvustav kohtumine professor Jure Biechonskiga kui kooli looja ja juhatajaga toimub:
Esmaspäeval, 4. dets. kl.18.00-19.00 Tallinna Ülikoolis (Narva mnt. 29 aud. K-311) ja samuti
Teisipäeval, 5. dets. kl.18.00-19.00 Tartu Ülikooli Õpetajate Seminaris (Salme 1a saalis)
Osavõtt on avatud kõigile huvilistele võimalusega esitada küsimusi. Inglise keelest tõlge eesti keelde nii sel õhtul kui kogu kursuse kestel.

Samas kohas kl. 19-22 toimub avatud seminar "Milline ma tahaksin olla kümne aasta pärast?", kus on võimalus kogeda ka praktiliselt Jure Biechonski innovaatilist lähenemist inimesele ja arengule.

Info: www.ecofuture.ee/sach

Katrin Eimla
SACH Internationali Eesti koordinaator
Tel 56 632 777
katrin@empaatia.ee
04 Detsember 2006
  Kommentaarid