Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ARNOLD RÜÜTLIT OOTAB ÜLEKUULAMINE

ARNOLD RÜÜTLIT OOTAB ÜLEKUULAMINE


President Arnold Rüütel ütleb laupäeval, 23. detsembril kell 12 Raadio 2-e saates “Ülekuulamine”, et 1991. aasta augustiputš toimus selleks, et kukutada võimult Balti riikide tollased juhid.


Rääkides oma nõukogude aegsetest tegemistest, tõdeb president Rüütel, et see aeg oligi selline “kus tuli kohaneda ja realiseerida peamine”.Ülekuulajatele Urmas Vainole ja Reimo Sildveele annab president Rüütel ka vastuse küsimusele, kas ta kandideerib kevadel toimuvatel Riigikogu valimistel.


President Rüütel räägib saates, et väljend “jokk” on tema nägemuses kunstlik ja just valimiseelse propaganda tegemiseks, olgugi , et selles mõistes on olemas oma sügav ja mõistlik sisu. ““Jokk” on toimunud juba viimased 15 aastat, aga alles nüüd on ta kasutusele võetud. Selles mõttes ei ole õige kasutada aegunud asju. Tuleb pigem vaadata milline erakond on teinud vähem vigu,” sõnab saates Rüütel.Järgmisel laupäeval, 30. detsembril kell 12 jõuavad Raadio 2-e kuulajateni selle sügise hittsaate “Ülekuulamine” parimate palad. Aasta viimases saates kuulatakse üle kõige skandaalsemad ja paljastavamad lõigud, mis on põhjustanud ühiskonnas furoori ja lubanud kohtulahinguid.“Ülekuulamine” on eetris laupäeviti kell 12 Raadio 2-sagedustel 101,6-103,6 MHz ja www.r2.ee. Saadet juhivad Reimo Sildvee ja Urmas Vaino.Kõiki varasemaid “Ülekuulamisi” saab kuulata Raadio 2 kodulehelt www.r2.ee
---
Ingrid Peek
Raadio 2
ingrid.peek@er.ee
6114413
5010055
www.r2.ee
21 Detsember 2006
  Kommentaarid