Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rahandusministeerium kuulutab välja nimekonkursi eurotoetusi tutvustavale telesaatele

Rahandusministeerium kuulutab välja nimekonkursi eurotoetusi tutvustavale telesaatele


Rahandusministeerium kuulutas täna välja ideedekonkursi struktuurivahendeid tutvustavale saatesarjale pealkirja leidmiseks. Nimevariante saab 17. jaanuarini välja pakkuda veebilehel <http://www.struktuurifondid.ee> www.struktuurifondid.ee.

Rahandusministeeriumi välisfinantseerimise osakonna juhataja Kalle Killari sõnul läheb kümneosaline saatesari Eesti Televisioonis eetrisse alates 5. veebruarist. „Saatesarja kestel tutvustatakse vahvaid ettevõtmisi, mis eurotoetuste abil Eestis teoks on saanud. Samas soovime näidata, et struktuuritoetuse taotlemine ei ole ülemäära keeruline ning et headele ideedele tasub alati toetust küsida,” ütles Kalle Killar.

Euroopa Liidu struktuurifondide eesmärgiks on ühenduse eri regioonide sotsiaalsete ja majanduslike erinevuste ühtlustamine ning mahajäämuse vähendamine ebasoodsatest piirkondades. Eestil on aastatel 2007-2013 võimalik struktuurivahenditest taotleda toetust 53,2 miljardi krooni ulatuses.


Kristel Peterson
Rahandusministeerium
Kommunikatsiooniosakond
tel 611 3049
gsm 501 2107
e-post Kristel.Peterson@fin.ee
10 Jaanuar 2007
  Kommentaarid