Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
TULEMAS ON IDA-VIRUMAA ARENGUKONVERENTS

8. - 9. veebruaril toimub Narvas Geneva keskuses Ida-Virumaa Arengukonverents 2007. Konverentsi raames tunnustatakse maakonna silmapaistvamaid ettevõtteid ning kuulutatakse välja Ida-Virumaa Bränd 2006.

Juba kolmandat korda aset leidev Ida-Virumaa Arengukonverents on kujunenud ettevõtjate, omavalitsusesindajate ning erinevate ühiskonnategelaste traditsiooniliseks kohtumispaigaks ja suursündmuseks.

Maavanem Ago Silde sõnul on oluline, et Ida-Virumaa oma rohketest võimalustest teada annaks: „Maakonnas toimuvad väga kiired arengud ja peaksime seda näitama kõigile, kes siia poole piiluvad.” Samuti rõhutas maavanem vajadust tunnustada ja esile tuua tublimaid ettevõtteid: „Edukad ettevõtted vajavad innustust. Esmakordselt toimuval Ida-Virumaa Brändi valimisel kuulutatakse välja bränd, mis meid kogu maailmale kõige rohkem tutvustab. Tunnustame parimat brändi ja innustame seega ka teisi ettevõtteid tootma, et Ida-Virumaa toodetest saaksid maailmas tuntud brändid.”

Konverentsi eel selgitatakse välja edukamad Ida-Virumaa ettevõtjad, keda tunnustatakse pidulikul maavanema vastuvõtul. Samuti otsitakse vastus küsimusele, milline on Ida-Virumaa edukaim ning tuntuim bränd?

Ida-Virumaa Brändi valimisest saavad osa võtta kõik soovijad. Selleks on vaja nimetada kaubamärk (bränd), mille all turustatavad tooted ja teenused on tuntud ja eelistatud ning toonud kuulsust Ida-Virumaale kodu- ja välisturgudel 2006. aastal. Vastuste tulemusel selgub 10 paremat, mille hulgast valib ˛ürii kolm parimat. Arvamust saab avaldada internetis Ida-Virumaa arengukonverentsi koduleheküljel www.ida-virumaa.ee/arengukonverents <https://mail.ivmv.ee/exchweb/bin/redir. asp?URL=http://www.ida-virumaa.ee/arengukonverents> klõpsates märksõnale “Bränd 2006”. Valikute esitamiseks on aega 22. jaanuarini.


Lisainfo:
Ago Silde
Tel +372 33 21201
Fax +372 33 21240
GSM +372 50 66125
ago.silde@ivmv.ee <mailto:Ago.silde@ivmv.ee>
www.ida-virumaa.ee <http://www.ida-virumaa.ee/> /arengukonverents
08 Jaanuar 2007
  Kommentaarid