Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV eetrisse jõuab eesti-venekeelne noorte võistlussaade “Kes teab?”

ETV eetrisse jõuab eesti-venekeelne noorte võistlussaade “Kes teab?”Neljapäeval, 25. jaanuaril kell 18.15 jõuab taas eetrisse lõbus ja meeleolukas gümnasistide viktoriin. Saates astuvad võistlustulle Eesti gümnaasiuminoored, et selgitada välja, kes neist on kiirem, osavam, nupukam.

Eelmisel sügisel edukalt alustanud saatesari jätkab nüüd veelgi mastaapsemalt: kevadhooaja vältel osaleb saatesarjas ühtekokku 64 gümnasisti, kellest pooled tulevad saatesse vene koolidest ja pooled eesti koolidest. Kaheteistkümne saate jooksul panevad need julged noored proovile oma teadmised ja oskused kõikvõimalikes valdkondades, alates ajaloost ja lõpetades näitlejameisterlikkusega.

Kakskeelset saadet juhivad Margus Kiiver ja Svetlana Matskevitš, re˛issöör on Erle Veber. Saadet toodab AAVisioon Stuudio.“Kes teab” katkestab mõneks ajaks saate “Õpiõu!”, kuid “Õpiõu!” jätkub taas alates 19. aprillist - 31. maini 2007.


Toomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
toomas.luhats@etv.ee

www.etv.ee
www.etv24.ee
19 Jaanuar 2007
  Kommentaarid