Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Algavad Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlused

Sügis on käes ja on viimane aeg alustada Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlustega.

Iga uus hooaeg on endaga midagi uut toonud, ka seekordne ei ole erand. Eesti Võrkpalli Liidus käivad ettevalmistused Eesti naiste meistriliiga moodustamiseks.

Ka võistkondades on toimunud mitmeid muudatusi. Mulluse meisternaiskonna Milstrandi peatreeneri ameti on üle võtnud tänaseni võrkpallikohtunikuna tuntust kogunud Tiit Kõiv, jättes teise treeneri koha Anu Karavajevale. Samuti on naiskonnaga liitunud mullu veel Soomes, Valkealan Kajos leiba teeninud sidemängija Reet Sepp. TPÜ naiskonnal on nüüdsest mängiv treener Evelin Lepa. Võru Jumek VK võistkonnaga on liitunud, eelmisel aastal Soomes Someron Pallo naiskonnas mänginud Terje Palu. ESS Pärnu on aga oma ridasid täiendanud koguni võõrmängijaga Ukrainast Olena Volkova`ga.

Laupäeva kohtub kolmekordne Eesti meisternaiskond Milstrand oma kodusaalis Tartu Ülikool Sylvesteriga, mängu algus 14.00. Samal kellajal saab alguse TPÜ ja Audentese SK vaheline kohtumine Audentese Spodikooli võimlas. Kell 15.00 saavad Pärnu Rabahallis kokku ESS Pärnu VK ja Jumek Võru VK naiskonnad.

Ka pühapäeval saab nautida naiste tegutsemisi võrkpalliväljakutel. Kolmest mängust on kõigil huvilistel võimalik valida üks, sest kell 13.00 algavad mängud Võru SH, kus kohtuvad kohalik Jumek VK ja Milstrand, Tallinna Pedagoogikaülikooli võimlas, kus kohtuvad TPÜ ja ESS Pärnu naiskonnad ning mulgimaal kohtub kohalik Metallitööstus/Volle Audentese SK-ga.
03 Oktoober 2002
  Kommentaarid