Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President võttis vastu Leedu suursaadiku volikirja

President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus Leedu uue erakorralise ja täievolilise suursaadikuga Eesti Vabariigis Antanas Vinkusega, kes andis Eesti riigipeale üle oma volikirja.

President Rüütel tõstis esile Eesti ja Leedu suhteid, mis iseseisvuse taastamisest alates on andnud väga väärtuslikke tulemusi. "Mul on siiralt hea meel, et Balti riigid käivad valitud teed koos, toetavad üksteist ja on oma taotlustes edukad. Samamoodi peame oma rolli nägema ka tulevikus. Euroopa Liidu ja NATO liikmetena ootavad meid uued väljakutsed. Koos peame mõtlema tasakaalustatud ühise julgeoleku- ja majandusruumi arendamisele kogu regioonis," ütles president.

Leedu suursaadiku sõnul on Leedu alati imetlenud Eesti kiiret integreerumist Euroopasse. Samuti tunnustas suursaadik Vinkus Eesti hiljutist kohalike valimiste läbiviimist, mis Leedul seisab ees 22. detsembril. Suursaadik kordas Leedu riigipea kutset Eesti presidendile kohtuda pärast Praha tippkohtumist Vilniuses.
31 Oktoober 2002
  Kommentaarid