Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
RAADIO 2-S UUS SAADE “SÕNASÕDA”

RAADIO 2-S UUS SAADE “SÕNASÕDA”


Esmaspäevast, 5.märtsist, algab Raadio 2-e eetris tempokas väitlussaade “Sõnasõda”. Iga nädala kahel esimesel tööpäeval kell 15.00 toimub tund tulist diskussiooni hetke tähtsamatel teemadel.Ainulaadses “Sõnasõjas” kaitsevad oma vaateid nii avaliku elu tegelased, õpetajad, õpilased kui ka professionaalsed väitlejad. “Väitluse avavad ekspertkülalised, keda saatekäigus toetavad Tallinna Väitlusklubi noored. Saade lõpeb aga kõigi väitlusleeride ühise sõnasõjaga,” selgitab saatejuht Reimo Sildvee saate ülesehitust.

Lisaks toob huvitavad arvamused väitluse teemadel otse noorte endi suust nii maalt kui metsast kuulajateni Raadio 2-e noor ja andekas reporter Margus Kamlat.Esimese “Sõnasõja” teemaks on “Aktiivne noor kui nuhtlus”, heitlusse asuvad Õpilasomavalitsuste Liidu esimees Martti Martinson, emakeele õpetaja Seoriin Jõgiste ja kaks väitlejat.Teises saates seisavad vastakuti teemal “Kool on tähtsam kui töö” laulja Piret Järvis, Tallinna 1. internaatkooli direktori asetäitja õppealal Linnu-Lidya Mae ning kaks väitlejat”Sõnasõda” eetris igal esmaspäeval ja teisipäeval kell 15-16 Raadio 2-s. Lisainfo:Reimo Sildvee/56619200Triin Tähnas/5186783

01 Märts 2007
  Kommentaarid