Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Meedias avalikustatud numbrid ei ole rahandusministeeriumi seisukoht

Meedias avalikustatud numbrid ei ole rahandusministeeriumi seisukoht


Viimastel päevadel meedias rahandusministeeriumile omistatud valimislubaduste fiskaalmõjude andmed ei pärine ministeeriumi ametlikust hinnangust.

Rahandusministeeriumis on tõepoolest valmimas valimislubaduste mõjude prognoos, mis valmib järgmisel nädalal, kuid rahandusministeerium ei soovi avalikustada numbreid, mis on lõplikult kontrollimata. Pärast arvutuste valmimist on kõigil soovijatel võimalik nendega tutvuda.

Ministeerium koostab sarnaseid dokumente järjepidevalt, erinevate poliitikate, strateegiate ja arengukavade maksumuse hindamine ja analüüs on üks ministeeriumi põhiülesandeid.

Konkreetse dokumendi eesmärk on pakkuda pärast valimisi võimalikult täpset, terviklikku ja tulevikkuvaatavat infot kõigile erakondadele ja ametkondadele tulevase koalitsioonilepingu ettevalmistamiseks.Lisainfo:
Annikky Lamp
Rahandusministeerium
Kommunikatsiooniosakond
Tel. 611 3577
Mob. 52 97656
E-mail: Annikky.Lamp@fin.ee

02 Märts 2007
  Kommentaarid